1 / 40

Vybrali jsme zajímavé doplňky k mobilu. Užitečné drobnosti, které musíte mít

Galerie - Vybrali jsme zajímavé doplňky k mobilu. Užitečné drobnosti, které musíte mít, foto 1 - MobilMania.cz 1
Samsung EE-GN930B (130 Kč): S tím, jak přibývá smartphonů s novějším USB-C konektorem, se můžete setkat s nekompatibilitou některého příslušenství. Díky této přechodce z USB-C na microUSB nebudou ani starší kabely nebo powerbanky bezcenné.
Galerie - Vybrali jsme zajímavé doplňky k mobilu. Užitečné drobnosti, které musíte mít, foto 2 - MobilMania.cz 2
Samsung EE-GN930B: Redukce na chvíli „vrátí“ moderní USB-C konektor na stále ještě velmi rozšířený microUSB standard a rázem můžete používat starší nabíječky, kabel ze zapalovače v autě, nejrůznější powerbanky atd.
Galerie - Vybrali jsme zajímavé doplňky k mobilu. Užitečné drobnosti, které musíte mít, foto 3 - MobilMania.cz 3
Galerie - Vybrali jsme zajímavé doplňky k mobilu. Užitečné drobnosti, které musíte mít, foto 4 - MobilMania.cz 4
Rukavice Aligator: I když má spousta telefonů režimy se zvýšenou citlivostí displeje pro dotykové ovládání přes rukavice, spousta zařízení to stále neumí.
Galerie - Vybrali jsme zajímavé doplňky k mobilu. Užitečné drobnosti, které musíte mít, foto 5 - MobilMania.cz 5
Rukavice Aligator: Za necelé dvě stovky si však můžete pořídit rukavice, které jsou na koncích třech prstů zakončeny vodivými materiály, které vám umožní ovládat telefon. Prodávají se v pánském a dámském provedení v několika barevných variantách
Galerie - Vybrali jsme zajímavé doplňky k mobilu. Užitečné drobnosti, které musíte mít, foto 6 - MobilMania.cz 6
Xiaomi Mi LED Smart Bulb (650 Kč): Chytrá žárovka ovládaná z mobilu může ozvláštnit vaši domácnost. Z barevného spektra si můžete vybrat takřka libovolný odstín nebo nechat žárovku problikávat v různých efektech. Tzv. streaming režim navodí romantickou atmosféru – světlo bude plynule přecházet z jedné barvy na druhou.
Galerie - Vybrali jsme zajímavé doplňky k mobilu. Užitečné drobnosti, které musíte mít, foto 7 - MobilMania.cz 7
Xiaomi Mi LED Smart Bulb: Žárovka vyzařuje světlo v barevném rozmezí od 1 700 do 6 500 K a přizpůsibit umí i úroveň jasu. Přes Wi-Fi v domácnosti můžete žárovku ovládat pomocí aplikace Mi Home v telefonu. Podporován je i Google Assistant. Žárovka s klasickou paticí E27 vydává 600 lumenů a má výkon 9 wattů.
Galerie - Vybrali jsme zajímavé doplňky k mobilu. Užitečné drobnosti, které musíte mít, foto 8 - MobilMania.cz 8
Galerie - Vybrali jsme zajímavé doplňky k mobilu. Užitečné drobnosti, které musíte mít, foto 9 - MobilMania.cz 9
1More Piston Fit BT (300 Kč): Pod pět set korun nečekejte u sluchátek zázraky. Jestli je ale nejnižší cena hlavním kritériem, zkuste tato. Výrobce nabízí i kvalitnější, dvouměničová BT sluchátka ve vyšších cenových relacích, takže i u tohoto základu ví, co dělá.
Galerie - Vybrali jsme zajímavé doplňky k mobilu. Užitečné drobnosti, které musíte mít, foto 10 - MobilMania.cz 10
1More Piston Fit BT: Zvuk je dynamický, plný, slušně definovaný s univerzálním projevem bez agresivních výšek. Pokud posloucháte pop, běžnou hudbu, mluvené slovo, sledujete filmy, tak budete spokojeni.
Galerie - Vybrali jsme zajímavé doplňky k mobilu. Užitečné drobnosti, které musíte mít, foto 11 - MobilMania.cz 11
Xiaomi Mi Headset Classic: Xiaomi nabízí jednoduchý Bluetooth headset, který využijete při vyřizování hovorů za volantem. Jedná se o malé a lehké sluchátko (váží jen 6,5 gramu), k němuž výrobce přibalil tři velikosti nástavců.
Galerie - Vybrali jsme zajímavé doplňky k mobilu. Užitečné drobnosti, které musíte mít, foto 12 - MobilMania.cz 12
Xiaomi Mi Headset Classic: Náhlavní souprava se rychle nabíjí a vydrží poměrně dlouho na jedno nabití, tedy, pokud se omezíte jen na obsluhu hovorů. A pokud jej někde založíte, nebude případný nákup identického sluchátka žádnou přehnanou investicí.
Galerie - Vybrali jsme zajímavé doplňky k mobilu. Užitečné drobnosti, které musíte mít, foto 13 - MobilMania.cz 13
Samsung microSDXC 64 GB: Pokud má váš smartphone slot pro microSD karty, nijak nevadí jeho nízká kapacita interního úložiště. A to proto, že si jej můžete za pár stovek až několikanásobně rozšířit. A stačit vám může 64GB microSDXC karta EVO Plus od Samsungu určená přímo pro smartphony.
Galerie - Vybrali jsme zajímavé doplňky k mobilu. Užitečné drobnosti, které musíte mít, foto 14 - MobilMania.cz 14
Samsung microSDXC 64 GB: Karta má rychlost čtení až 100 MB/s a zapisuje data až rychlostí 20 MB/s. Součástí balení je i adaptér na SD kartu, fotky z mobilu se vám přes čtečku karet načtou daleko rychleji, než kdybyste je načítali z připojeného smartphonu přes kabel.
Galerie - Vybrali jsme zajímavé doplňky k mobilu. Užitečné drobnosti, které musíte mít, foto 15 - MobilMania.cz 15
GoGEN 4 Selfie: Pokud na dovolené nechcete předat svůj mobil kolemjdoucím, je zcela nutným doplňkem kompaktní selfie tyč. Tu od GoGENu si vysunete v rozsahu 29 - 117 cm, a s telefonem ji spárujete přes Bluetooth. 
Galerie - Vybrali jsme zajímavé doplňky k mobilu. Užitečné drobnosti, které musíte mít, foto 16 - MobilMania.cz 16
GoGEN 4 Selfie: Na selfie tyči se nám líbí její univerzálnost, protože se z ní může stát i jednoduchý tripod. V případě potřeby můžete na tyč přímo namontovat akční kameru či kompaktní fotoaparát (závit 1/4").
Galerie - Vybrali jsme zajímavé doplňky k mobilu. Užitečné drobnosti, které musíte mít, foto 17 - MobilMania.cz 17
Endoskopická kamera LEA: Mezi další zajímavý doplněk patří endkoskopická inspekční kamerka s odolností IP67 a rozlišením 640 × 480 pix, kterou zapojíte do konektoru USB-C nebo do plnohodnotného USB. 
Galerie - Vybrali jsme zajímavé doplňky k mobilu. Užitečné drobnosti, které musíte mít, foto 18 - MobilMania.cz 18
Lokátor FIXED Smile Pro: univerzálního lokátor od společnosti FIXED je určen pro Android i iOS. Pro obě platformy je k dispozici samostatná aplikace v češtině, ve které můžete sledovat aktuální polohu lokátoru nebo jej prozvonit na dálku.
Galerie - Vybrali jsme zajímavé doplňky k mobilu. Užitečné drobnosti, které musíte mít, foto 19 - MobilMania.cz 19
Hama Uni 5v1: Pokud vás minula mánie čtyř či dokonce pětifoťákových smartphonů a stále používáte smartphone s jedním či dvěma objektivy, můžete si fotografické možnosti rozšířit dodatečnými hliníkovými objektivy. 
Galerie - Vybrali jsme zajímavé doplňky k mobilu. Užitečné drobnosti, které musíte mít, foto 20 - MobilMania.cz 20
Hama Uni 5v1: Objektivy jsou univerzální, stačí je jen přišroubovat na dodávaný kolíček, který následně přicvaknete k telefonu tak, aby nový objektiv nasedal přímo na hlavní fotoaparát telefonu. Za pár korun můžete z obyčejných mobilních fotek vykouzlit daleko zajímavější snímky. A to bez toho, aniž byste museli měnit svůj stávající telefon.
Galerie - Vybrali jsme zajímavé doplňky k mobilu. Užitečné drobnosti, které musíte mít, foto 21 - MobilMania.cz 21
Antibakteriální čistička Samsung: Antibakteriální čistička od Samsungu je určená pro čištění telefonů do úhlopříčky 7 palců, a při samotném čištění se telefon navíc bezdrátově dobíjí... tedy pokud to vložený smartphone fyzicky umožňuje. Samsung Thailand
Galerie - Vybrali jsme zajímavé doplňky k mobilu. Užitečné drobnosti, které musíte mít, foto 22 - MobilMania.cz 22
Antibakteriální čistička Samsung: V čističce jsou umístěny dvě UV lampy, které se starají o eliminaci až 99 % škodlivých bakterií z telefonu, vložených brýlí, sluchátek či další menší elektroniky. Po ukončení čištění, které trvá přesně 10 minut, vydá antibakteriální UV čistička jasný zvukový signál. Samsung Thailand
Galerie - Vybrali jsme zajímavé doplňky k mobilu. Užitečné drobnosti, které musíte mít, foto 23 - MobilMania.cz 23
Xiaomi Mi Power Bank 3 Pro: Mi Power Bank 3 Pro dokáže nabíjet až tři zařízení najednou. Díky kapacitě 20 000 mAh a maximálnímu 45W dobíjení se navíc nemusíte omezovat jen na telefon, protože powerbanka zvládne dobít i tablet nebo třeba notebook na cestách.
Galerie - Vybrali jsme zajímavé doplňky k mobilu. Užitečné drobnosti, které musíte mít, foto 24 - MobilMania.cz 24
Xiaomi Mi Power Bank 3 Pro: Powebanka je sice trochu těžší, ale zato vás nikdy nenechá „na suchu“. Pokud býváte často v terénu na hony vzdáleni od elektrické zásuvky, můžeme obří powerbanku jen a jen doporučit.
Galerie - Vybrali jsme zajímavé doplňky k mobilu. Užitečné drobnosti, které musíte mít, foto 25 - MobilMania.cz 25
Connect IT Selfie10Ring LED světlo: Společnost Connect IT nabízí zajímavý doplněk pro profesionální i domácí využití. Jedná se o komplet stativu, držáku a kruhového LED světla, který využijete třeba při focení selfíček nebo při natáčení videí.
Galerie - Vybrali jsme zajímavé doplňky k mobilu. Užitečné drobnosti, které musíte mít, foto 26 - MobilMania.cz 26
Niceboy RAZE 3 Guru: Niceboy RAZE 3 Guru je zajímavým bezdrátovým reproduktorem, který si můžete bez obav vzít do terénu. Na jedno nabití vydrží přehrávat hudbu až 10 hodin, navíc splňuje odolnostní normu IP67, takže se nemusíte obávat, že by mu dělaly problém nehostinné podmínky. 
Galerie - Vybrali jsme zajímavé doplňky k mobilu. Užitečné drobnosti, které musíte mít, foto 27 - MobilMania.cz 27
Niceboy RAZE 3 Guru: Reproduktor má všesměrový výkon 24W, po stisku bočního tlačítka se aktivuje režim MaxxBass, který ještě více zvýrazní basovou složku. V případě nouze můžete zbytkovou baterii repráčku (kapacita 2 500 mAh) využít jako powerbanku, ze které si dobijete váš smartphone.
Galerie - Vybrali jsme zajímavé doplňky k mobilu. Užitečné drobnosti, které musíte mít, foto 28 - MobilMania.cz 28
Apexel APL-JS2040X: Výrobce dalekohledů Apexel si připravil pro smartphony zajímavé příslušenství, a to přídavný teleobjektiv s 20 - 40× optickým zoomem! 
Galerie - Vybrali jsme zajímavé doplňky k mobilu. Užitečné drobnosti, které musíte mít, foto 29 - MobilMania.cz 29
Apexel APL-JS2040X: Objektiv s celkovou délkou 178mm upnete na kovový klip s gumovým uchycením, který připnete na horní hranu smartphonu.
Galerie - Vybrali jsme zajímavé doplňky k mobilu. Užitečné drobnosti, které musíte mít, foto 30 - MobilMania.cz 30
Apexel APL-JS2040X: Součástí sestavy je i stativ, který zajistí stabilní focení, protože z ruky se bude fotit s tímto „dělem“ dost problematicky. 
Galerie - Vybrali jsme zajímavé doplňky k mobilu. Užitečné drobnosti, které musíte mít, foto 31 - MobilMania.cz 31
Samsung Wireless Charger Trio: Postupným rušením sluchátkových konektorů se do popředí dostala bezdrátová sluchátka. A pokud vezmeme v potaz i stále rostoucí segment nositelností, začínají se nám nabíjecí podložky dost nepříjemně plnit. Samsung na to vyzrál novou bezdrátovou nabíječkou, na které můžete současně nabíjet až tři zařízení najednou. 
Galerie - Vybrali jsme zajímavé doplňky k mobilu. Užitečné drobnosti, které musíte mít, foto 32 - MobilMania.cz 32
Samsung Wireless Charger Trio: Plusem dobíječky je hromadné dobíjení tří zařízení najednou (a nemusí se nutně jednat jen o telefon a příslušenství, ale třeba o současné dobíjení dvou telefonů a hodinek), nevýhodou je nižší nabíjecí výkon ve srovnání s duální dobíječkou, která zvládá až 15W bezdrátové dobíjení.
Galerie - Vybrali jsme zajímavé doplňky k mobilu. Užitečné drobnosti, které musíte mít, foto 33 - MobilMania.cz 33
iFixit Pro Tech Toolkit: Pokud se i vy chcete vžít do rukou těch, kteří ukazují smartphony zevnitř, budete potřebovat ucelenou sadu na rozebrání telefonu od známé firmy iFixit. Sada bitů, pinzet, nožů, hrotů, páčidel a dalších „udělátek“ je skvělá svou univerzálností.
Galerie - Vybrali jsme zajímavé doplňky k mobilu. Užitečné drobnosti, které musíte mít, foto 34 - MobilMania.cz 34
Moga XP5-X Plus: Šikovný univerzální gamepad by neměl chybět v rukách žádného náruživého mobilního hráče. Herní ovladač od Mogy se na trhu prodává jako alternativa k bezdrátovému ovladači Xbox One, je tedy primárně určen pro hraní streamovaných PC her na platformě Xbox Game Pass Ultimate
Galerie - Vybrali jsme zajímavé doplňky k mobilu. Užitečné drobnosti, které musíte mít, foto 35 - MobilMania.cz 35
Moga XP5-X Plus: Velkým bonusem je to, že do ovladače nedáváte tužkové baterie, ale jeho součástí je rovnou 3 000mAh baterie, kterou v případě potřeby využijete jako „nouzovou“ powerbanku. Herní ovladač s telefonem spojíte kabelem (USB-C či microUSB) nebo bezdrátově přes Bluetooth.
Galerie - Vybrali jsme zajímavé doplňky k mobilu. Užitečné drobnosti, které musíte mít, foto 36 - MobilMania.cz 36
DJI Osmo Mobile 3 (3 000 Kč): Momenty z dovolených, dobrodružné zážitky, rodinné vzpomínky – to vše dnes nejčastěji dokumentujeme na smartphonu ve formě fotek a videí. Aby byl vámi vytvořený vizuální obsah ještě profesionálnější, můžete použít gimbal – čím dál oblíbenější držák na smartphone s funkcí stabilizace.
Galerie - Vybrali jsme zajímavé doplňky k mobilu. Užitečné drobnosti, které musíte mít, foto 37 - MobilMania.cz 37
DJI Osmo Mobile 3: Osmo Mobile 3 je stabilizátor třetí generace od světoznámé značky DJI. Přináší vylepšení v podobě skládací konstrukce, propracovanějšího ovládání a také nové funkce, jako je Quick Roll nebo ovládání gesty. Přístup ke všem funkcím zajistí aplikace DJI Mimo. Vestavěná baterie vystačí až na 15 hodin natáčení.
Galerie - Vybrali jsme zajímavé doplňky k mobilu. Užitečné drobnosti, které musíte mít, foto 38 - MobilMania.cz 38
Rode Vlogger Kit: Známá audioznačka Rode si připravila zajímavou sadu příslušenství pro všechny, kteří chtějí v jednom balíčku otevřít kompletní sadu pro natáčení videoblogů (tzv. vlogů) mobilem.
Galerie - Vybrali jsme zajímavé doplňky k mobilu. Užitečné drobnosti, které musíte mít, foto 39 - MobilMania.cz 39
Rode Vlogger Kit: Součástí sady je stativ, držák na telefon, mikrofon, microLED světlo na kameru, připevňovací difusor, windshield, 8 barevných filtrů a doplňková kabeláž.
Galerie - Vybrali jsme zajímavé doplňky k mobilu. Užitečné drobnosti, které musíte mít, foto 40 - MobilMania.cz 40
Rode Vlogger Kit: Před zakoupením si musíte zvolit, zda chcete verzi pro iOS s Lightning konektorem, pro Androidy s USB-C nebo univerzální kit s 3,5mm jackem.

Podívejte se na nejlepší galerie

Samsung Galaxy Watch4. Pokud hledáte hodinky s Wear OS, lepší nenajdete

Galaxy Buds2 | Galaxy Watch4 | One UI Watch | Škoda | Always On | Galaxy Store | YouTube Music | One UI | Google Pay | 5 ATM | Bezkontaktní platby | Gmail | GPS | Wi-Fi | Google Play | Spotify | Hodinky | Facebook | Bluetooth | Wear OS | NFC | Android | Video
Martin Chroust

iOS 15 znamená nový přístup k notifikacím. Apple myslí na soukromí i na stará zařízení

FaceTime | Pro vývojáře | Apple Music | WWDC | Operační systémy | Mobilní platformy | USA | iOS | Tim Cook | iPhone | Windows | Android
Martin Miksa

Zkoumáme první selfie kameru schovanou v displeji. Převládají rozpaky

Selfie v displeji | Selfie | Týden mobilně | Video
Filip KůželMartin Miksa

Android 12 prošel dosud největší změnou designu. Na podzim odemkne vaše auto

Material You | Android 12 | Google | Android TV | Design | Pixel | Android
Jan Láska

Nebojí se vody, ani pera S Pen. Testujeme skládací Samsung Galaxy Z Fold3

IPx8 | 5G | Odstraněná nabíječka | Škoda | Flex Mode | Selfie v displeji | Victus | Android 11 | SIM | App Continuity | Reverzní dobíjení | Dynamic AMOLED | One UI | Průstřel v displeji | Skládací konstrukce | Trojitý fotoaparát | Galaxy | Optický zoom | Krycí sklo | Fólie | Selfie | Hybridy | eSIM | Skládací displej | Snapdragon | NFC | Android | Video
Martin Chroust

Je to trapné, nechutné a vulgární, ale stejně vám to ukážeme. Aplikace Lickster učí lízat

YouTube | Facebook | Mobilní aplikace | Humor
Filip Kůžel

Třetí mobilní platforma je tu. HarmonyOS 2.0 propojí zařízení v jeden Super Device

Harmony OS | Pro vývojáře | Ekosystém | Chytrá domácnost | Operační systémy | Mobilní platformy | Čína | Chytré hodinky | iOS | Smartphony | Tablety | Android
Martin Chroust

Prsa, zlato a ohebný displej. Bratr drogového krále Escobara překvapil levným skládacím mobilem

SOB Top | Ohebný displej | Skládací konstrukce | Flexibilní displej | Elon Musk | Skládací displej | Wi-Fi | Zajímavosti | Kuriozita | Android
Filip Kůžel

Nový systém a velké cíle. Hodinky Galaxy Watch4 od Samsungu změří i tělesný tuk

Galaxy Buds2 | měření tuku | Galaxy Watch4 | One UI Watch | SPO2 | Měření stresu | Galaxy Buds Live | TWS | Spánek | Aktivní potlačení hluku | ANC | Zcela bezdrátová sluchátka | EKG | 5 ATM | Galaxy | AMOLED | Spotify | Chytré hodinky | Hodinky | Wear OS
Martin Chroust

Vybrali jsme zajímavé doplňky k mobilu. Užitečné drobnosti, které musíte mít

IP67 | Xbox Game Pass Ultimate | gamepad | gimbal | SOB Top | Paměťová karta | Chytré věci | Konektor | Rychlé dobíjení | Chytrý telefon | Wi-Fi | Quick Charge | Baterie | Google Assistant | Redukce | iOS | Bluetooth | Zajímavosti | Nositelnosti | Nákup a ceny | Android | Příslušenství
Martin Chroust

Sběratel získal prototyp AirPower. Teď je jasné, proč Apple svoji bezdrátovou nabíječku nikdy neuvedl do prodeje

Nabíjecí podložka | AirPower | Prototyp | Bezdrátové nabíjení | AirPods | Apple Watch | iPhone
Martin Chroust

Unikátní Instagrammerka. Jmenuje se Claire a svou GPS kreslí do map penisy, vagíny a...

Sport | GPS | Instagram | Zajímavosti | Kuriozita
Filip Kůžel

Všechny nové tarify T-Mobilu přehledně. Nejlevnější stojí 225 Kč, obsahuje ale pouze data

5G | Internet | Neomezená data | Paušál | Materiál | Tarify a mobilní služby | T-Mobile
Jan Láska

Nokia vzkřísila legendární 6310. Obrněná XR20 má zase 5G a bezdrátové nabíjení

5G | Unisoc | Android 11 | Android 10 | Zeiss | Retro | MIL-STD 810 | Had | Legendy | Bezdrátové nabíjení | HMD Global | Zvýšená odolnost | Snapdragon | GPS | Duální fotoaparát | Wi-Fi | Baterie | Čtečka otisků prstů | Sítě 5G | Bluetooth | Smartphony | Android
Martin Chroust

Jak nahrát očkovací certifikát do Apple Wallet a používat ho v iPhonu nebo Apple Watch

Covid pas | Certifikát | QR kód | Hodinky | Apple Watch
Marek Lutonský

Podívejte se, jak to vypadá na veletrhu duchů. Fronty jsou jen na covid test

Koronavirus | Barcelona | GSMA | Veletrhy | MWC | Qualcomm
Jan Láska

Apple představil iPhone 13 a další hračky. Keynote jsme sledovali online

Apple Park | Vlajková loď | YouTube | Hodinky | AirPods | iOS | Tim Cook | Premiéra | Keynote | Apple Watch | Smartphony | iPhone
Filip KůželMartin Miksa

Třetí generace skládaček je zde. Z Fold3 a Z Flip3 můžete dokonce ponořit do vody

Rychlé nabíjení | Škoda | Flex Mode | Victus | pant | Flip | UTG | Android 11 | App Continuity | Skládací konstrukce | Trojitý fotoaparát | Druhý displej | OIS | 5nm | Krycí sklo | Selfie | Bezdrátové nabíjení | Zvýšená odolnost | Skládací displej | Véčko | Snapdragon | Instagram | Premiéra | Android | Video
Martin Chroust